קורס צלילה באילת עם מועדון צלילה מרינה דיוורס מקבוצת הריף
Monday, July 22, 2019
צלילה עם קבוצת הריף
Minimize

החוויה מתחילה כאן!

Minimize

צור קשר

לפרטים נוספים והזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות:

Minimize

עשו לנו LIKE בפייסבוק

קורס צלילה צולל כוכב אחד + צולל שני כוכבים במרינה דיוורס באילת

אנחנו בקבוצת הריף לא מוכרים תעודות צלילה, אצלנו לומדים לצלול !!!

איפה כדאי ללמוד לצלול? ראשית נדגיש - כל מועדוני צלילה טובים וכולם מלמדים לצלול. ההבדל נמצא בשוליים, במה שנראה כמו הפרטים הקטנים, אלו שבסוף היום, עושים את ההבדל הגדול... אז למה במרינה דיוורס? כי מרינה דיוורס היא חלק מקבוצת הריף. קבוצה של מועדוני צלילה בארץ ובעולם, החל ממועדון אוקטופוס / מרינה דיוורס ת"א, ריף הדולפינים ומרינה דיוורס באילת. אך זה כמובן לא הכל. שנים רבות של ניסיון בהדרכת צלילה ובצלילה מקצועית לימדו אותנו כי קורס צלילה צריך להתנהל בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר מצד אחד ולהיות חוויה בלתי נשכחת מהצד השני.

.

קורס צלילה באילת

 

עשר סיבות לעשות קורס צלילה במרינה דיוורס:1. וותק וניסיון - מרינה דיוורס הוא מועדון עם וותק יותר מ - 25 שנה ויותר מ – 60,000 צוללים למדו לצלול בקבוצת הריף. כל קבוצה מבוקרת ונבדקת ע"י מדריך בכיר / מנהל מקצועי.

2. פריסה ארצית ונגישות - לקבוצת הריף מועדוני צלילה בפריסה ארצית, באילת – ריף הדולפינים ומרינה דיוורס. בתל - אביב - אוקטופוס. כל המועדונים ממוקמים במיקומים מעולים על חוף הים ! אפשר לשלב לימודים בין הסניפים ולהשלים לימודים לפי הצורך בכל סניף לפי הבחירה שלכם.

3. צלילה בטוחהכי באוויר צללו פעם... צלילה עם ®SAFEAIR - נייטרוקס - במרינה דיוורס קורס נייטרוקס הוא חלק אינטגרלי ממערך הלימוד. הקורס מלמד לצלול עם נייטרוקס, תערובת מועשרת בחמצן החל מהקורס הבסיסי. כל צלילות העומק בקורס אנחנו צוללים עם תערובת NITROX לבטיחות המרבית שלכם. *צלילות נייטרוקס ותעודת הסמכה כרוכות בתוספת תשלום.

ובנוסף מקבל כל צולל מחשב צלילה אישי לכל הצלילות בקורס לבטיחות מרבית!


4. צילום ולימוד - רק אצלנו הצלילות מצולמות ע"י המדריך במצלמות GoPro באיכות HD לצורך תחקיר, לימוד ומזכרת. 

5. צלילות מסירה - רק אנחנו מלמדים לצלול מסירת צוללים באתר מס' 1 באילת - הגנים יפנים. יש לשים לב שזו צלילה חשובה ביותר שמשלבת לימוד והנאה - רוב הצלילות בעולם מתבצעות מסירת צוללים ולא מהחוף.

6. הסדרי לינה איכותיים והסעות - במרינה דיוורס הלינה היא במלון שלנו - מלון BLUE  ( ולא באכסניה ) . המחיר כולל הסעות ממקום הלינה בבוקר וחזרה בסיום יום הפעילות.

7. כרטיס חבר - כל חניך מקבל כרטיס חבר בקבוצת הריף. הכרטיס מקנה מגוון של הטבות והנחות בכל מועדוני הצלילה, במלון BLUE ובמחלקת ספורט ימי של קבוצת הריף.

8. לימוד תיאורטי - אצלנו לומדים את החלק התיאורטי באופן מקיף ומקצועי בכיתות ממוזגות ומצוידות היטב. כל חניך מקבל ערכת הלימוד הכוללת: ספר צולל מים פתוחים, ספר התמחויות בצלילה ספורטיבית, ספר נייטרוקס, יומן צלילה, תעודת צלילה בינלאומית, טבלאת צלילה, תיק צד אופנתי.

9. לימוד מעשי - אצלנו תקבלו מקסימום זמן מים, הכי הרבה זמן תרגול וצלילה. במידה ויתגלה קושי תקבלו עד 2 צלילות תגבור אישיות ללא תוספת תשלום.

10. ביטוח נרחב ומקיף - מרינה דיוורס מחזיקה בביטוח של חברת "הראל" ( חברה ישראלית גדולה ומוכרת) הנותן כיסוי מלא לחניכים בקורס צלילה עד לסכום 10,000,000 ₪.

בטח תרצו לדעת היכן צוללים - בריכה או ים? חוף צפוני? חוף הדקל? אנחנו ממוקמים על חוף ים פרטי, אין צורך להגיע לאתר צלילה - האתר היפה ביותר באילת - אתר "הסטי"ל סופה" צמוד אלינו! אצלנו חניכים מתרכזים בלימוד צלילה וצבירת חוויות ולא פריקה והעמסה של ציוד צלילה לרכבים והמתנה ממושכת להסעות או מסע רגלי עם הציוד צלילה על הגב מהמועדון לאתר צלילה ובחזרה. אצלנו הצלילות הן בחוף אלמוג, העשיר בחי התת ימי. בנוסף לתרגול בסביבה עשירה ומרתקת, לפחות שתי צלילות קורס יהיו באתרים נוספים ללא תוספת תשלום!

בקרת איכות - בנוסף למדריך הקבוצה האם ישנה ביקורת נוספת? אצלנו ישנו מנגנון בקרת איכות מתקדם הכולל ביקורת מנהל מקצועי על כל חניך.

קורס "צולל כוכב אחד" - המוכר גם בשם קורס צולל מים פתוחים, הינו קורס הצלילה הבסיסי והוא מתאים לכל אדם בריא מגיל 12 ומעלה. הקורס משלב תרגולים מעשים לצד שעורים עיוניים ובמהלכו נלמדים יסודות הצלילה, כללי התנהגות בסביבה החדשה - המים, תכנון צלילה, החי והסובב הימי ועוד. שלבי הלימוד מדורגים, כלומר - מהרדוד אל העמוק ומהפשוט אל המורכב, כך שקורס מתאים גם למי שניסיונו במים אינו רב.

קורס " צולל כוכב שני" (צולל מתקדם) - אנו מציעים תכנית עשירה, מגוונת וייחודית - הקורס כולל 6 צלילות נושא מתוך מגוון רחב של נושאים. הקורס מועבר במתכונת מרתקת ובשילוב של ספר לימוד מתקדם "התמחויות בצלילה ספורטיבית".

את הצלילות בוחרים החניכים ביחד עם המדריך צלילה מרשימה מגוונת של נושאים:

 • צלילת עומק.
 •  צלילה מסירת צוללים (לשמורת חוף אלמוג, ייחודי לנו - אנחנו רוצים שתלמדו כיצד צוללים מסירה).
 • צלילה עם מחשב צלילה.
 • ניווט והתמצאות מתחת למים.
 • עזרה לצולל במצוקה.
 • צלילת הכרות עם הסובב הימי.
 • צלילה לשבריי אנייה טרופה.
 • צלילת איזון בעומקים משתנים.

והמחיר? כולל הכל - אין הפתעות או תוספות של ...צלילה   קורס צלילה כוכב אחד

שם הקורס 

קורס במרינה דיוורס אילת

קורס בת"א או משולב אילת - ת"א

קורס צולל כוכב ראשון

  1300 ₪ 1200 ₪  

 1450 ₪

קורס צולל שני כוכבים

  600 ₪

980 ₪

קורס צולל כוכב ראשון + שני כוכבים 

 1750 ₪ 1690 ₪ 

 2100 ₪


*המחירים בתוקף עד 06/10/2018 


     

בנוסף על האמור, מחיר כולל :

 כרטיס חבר בקבוצת הריף למשך שנה, בשווי 99 ש"ח ונהנים מהנחות ומבצעים:

 • 15% הנחה על קורסי צלילה מתקדמים.
 • 15% הנחה על לינה במלון שלנו - מלון בלו.
 • 20% הנחה על שרותי צלילה בכל המועדונים של הקבוצה ועוד מגוון מבצעים והטובות.

אפשרויות לינה: (בתוספת תשלום) במלון "בלו" שלנו - חדרים משותפים  לחניכים בקורס צלילה בלבד החל מ - 40 ש"ח ללילה או חדר זוגי / לשלושה במחירים אטרקטיביים.

תשלום והרשמה: ניתן לשלם ב - 10 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית. ניתן לשלם ע"ח הפיקדון הצבאי ! מקדמה ע"ס 200 ש"ח הינה תנאי לאישור ההרשמה.

רגע לפני שאתם מחליטים איפה אתם נרשמים לקורס צלילה באילת אנחנו ממליצים לכם להקדיש כמה דקות ולקרוא מאמרים שבקישורים:

לפרטים נוספים והרשמה לקורס צלילה באילת אתם מוזמנים לשלוח מייל או להתקשר 054-6020176 לחן

מומלץ למלא לפני ההגעה לקורס צלילה באילת - טפסים להורדה:

 למידע נוסף עבור קורס צלילה באילת מרינה דיוורס©


* המחירים והתנאים ניתנים לשינוי ללא הודעה מוקדמת וע"פ שיקול דעת החברה בלבד.