קורס צלילה

לגלות מה קורה במעמקי הים

צלילה היא אחת החוויות הכי מהנות ומעניינות שיש. כשאנחנו צוללים, אנחנו נחשפים אל עולם שאיננו גלוי לעין, עולם שאנחנו לא מכירים מהיום יום, דברים שאפשר לראות רק בתוכניות ובסרטי טבע שונים.

על מנת לעשות את זה בצורה מקצועית ובטוחה, אזי שעלינו לעבור קורס צלילה מסודר. אנחנו יכולים לעבור קורס כזה בארץ, למשל, אנחנו יכולים לעבור קורס צלילה באילת או קורס צלילה בתל אביב, שם נוכל למצוא את המדריכים המקצועיים ביותר שיש שידריכו אותנו גם באופן תיאורטי וגם באופן מעשי כיצד עלינו לנהוג כאשר אנחנו צוללים לבד או עם אנשים נוספים

מה אנחנו לומדים במסגרת קורס צלילה

כאמור, הקורס מספק לנו מידע תיאורטי ומעשי על עולם הצלילה. למשל, הוא מספק לנו מידע על כל הציוד והמכשירים איתם אנחנו אמורים לרדת אל מתחת למים ולצלול, הקורס מסביר לנו על תופעות שמתרחשות בים בזמן שאנחנו צוללים וכן על תופעות שונות שקשורות למזג האוויר, על מנת שנוכל לדעת מתי אנחנו אמורים ויכולים לצלול.

מבחינה מעשית, במסגרת הקורס נלמד כיצד עלינו לנהוג בזמן שאנחנו צוללים, איך אנחנו מתקשרים עם צוללנים אחרים, איך עלינו לנהוג במקרי חירום וכיצד עלינו להתייחס לכל מה שנמצא בקרקעית הים.

אין ספק שקורס צלילה זו חוויה ייחודית, שפותח דלת לעולם חדש ומרהיב, שאי אפשר להתנתק ממנו.

על הכותב

דניאל אלוני

מדריך צלילה שחיי ונושם את הים כבר 16 שנים, דניאל בילה אלפי שעות מתחת למים ואת הידע שלו הוא חולק כמדריך קורסי צלילה באילת במגוון רמות: ממתחילים למקצוענים. בשעות הפנאי הוא פועל לניקוי החופים והים מפסולת ומשתף מהניסיון והידע שלו באתר marinadivers.

שוקלים לעשות קורס צלילה או צלילת היכרות? יש לנו את ההצעה הכי טובה. התקשרו או השאירו פרטים