חוף ריף הדולפינים - צפייה בדולפינים ואטרקציות נוספות

כל מי שיורד לאילת, בין אם זה לבד, עם בני משפחה או חברים, צריך לבקר לפחות פעם אחת בריף הדולפינים. מדובר באחת החוויות הייחודיות ביותר שהעיר יכולה לספק, ובכלל באטרקציה מרשימה שכמוה אי אפשר למצוא בהרבה מקומות, בטח לא בחופי ישראל.

חוף ריף הדולפינים מציע לנו אפשרות לשחות איתם בצורה בטוחה ונעימה וכן לראות כיצד מטפלים בהם ועוד מגוון רחב של אטרקציות ייחודיות אשר נערכות במקום, כמעט על בסיס יומיומי. במהלך השנים, הטיפול במקום השתפר מאוד, נוספו הרבה מאוד אירועים, אטרקציות ועוד שורה ארוכה של פעילויות שונות, בין אם זה ליחידים ובין אם זה לקבוצות. כך שהיום, חוף הריף נחשב לאחד המקומות הכי פופולאריים בעיר ומדי שנה מגיעים אליו תיירים רבים, לא רק מישראל, אלא בכלל מכל העולם.

הרעיון של ריף הדולפינים הוא לספק לאנשים אפשרות להכיר מקרוב את החיה, להרגיש אותה, לשחות איתה וכן ללמוד עליה. דולפינים נחשבים לאחת החיות הנעימות ביותר שיש, וכן עבור הרבה מאוד אנשים מדובר באחת החיות האהובות ביותר, אף על פי שאף אחד מאיתנו לא יכול כמובן לגדל אותה בביתו.

לפני שנספר בקצרה מה בדיוק אנחנו יכולים לעשות בריף, חשוב לציין, לפני שבוחרים להגיע למקום ולבצע פעילות כזו או אחרת, יש לברר עם מפעילי החוף, האם ניתן לבצע את הפעילות במועד שאנחנו מעוניינים ומה זה דורש מאיתנו. ייתכן מאוד שבעונות מסוימות, בגלל מזג אוויר לא נוכל לבצע פעילויות מסוימות, וכן ייתכן מאוד שנצטרך לחכות ברשימת המתנה, עקב עומס של נרשמים.

אילו פעילויות נערכות בריף

צלילה – אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר היא צלילה. אפשר לעשות קורס צלילה באילת וכן לצלול בריף עצמו, אפשר גם להשתמש באמצעי צלילה פשוטים ואז אין חובה לעשות קורס בהכרח.

סדנאות וסמינרים – מדובר על סדנאות ייחודיות שמספקות מידע גם על הדולפינים וכן על היבטים שונים בשחייה איתם, כולל טיפולים, לידה ודברים אחרים שאפשר לבצע עם דולפיינים באופן כללי ובמקום עצמו.

שחייה – כאמור, אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בריף, היא שחייה עם דולפינים. מדובר על פעילות שמתבצעת עם מדריך צמוד. זו פעילות שמותאמת על פי הגיל ונמשכת במשך זמן קצוב.

פעילויות לילדים – ניתן לחלק את הפעילויות בין אטרקציות רגילות לבין חוויות תמיכה אותן ניתן לעבור במקום, מדובר על חוויות שאמורות לספק לילדים תחושה חיובית, נעימה.

צילום – מי שאוהב לצלם, בפרט מתחת למים, יכול ליהנות כאן מאינספור אפשרויות צילום ייחודית. חשוב להדגיש, שהמקום בעצמו מספק בפעילויות שונות תמונות שצוות המקום מצלם.

מעבר לכל זה, ניתן גם לערוך אירועים במקום, וכן נשים בהריון שמעוניינות לעבור טיפולים מיוחדים בזמן זה או ללדת במקום, יכולות לפנות אל הצוות ולקבל פרטים נוספים בנושא.